Перший раз інкубування яєць бройлерів виникає багато питань, на які майже немає відповідей. З досвідом приходить пізнання як і що робити. Визначити найзручніший режим, який дає відмінний вихід здорових курчат бройлерів. У цій статті йтиметься про виведення курчат-бройлерів в автоматичному інкубаторі Бест 500.
 
Бест 500 таблиця інкубації
 
 

Перед закладкою інкубатор повинен бути включений на час від 12 годин, щоб прогрілися внутрішні поверхні, встановилася встановлена ​​вологість повітря.

Після закладки яєць температуру встановлюємо 38,2 градуси на 4 години, щоб яйця добре прогрілися. Після чотирех годин температура 38,0 градуси. Вологість має бути 60 – 65%.
Система вентиляції повністю відключена (закриті вентиляційні засувки). Поворот яєць увімкнений з інтервалом один раз на 2 години.

Починаючи з третього дня до п’ятого, температуру знижуємо на 0,2 градуса до 37,8. Вологість також знижуємо рівня 55 – 60%. Вентиляційні засувки  прочиняємо (верхню на половину, нижню не відкриваємо).
З шостого до восьмого дня температуру знижуємо ще на 0,1 градуса до 37,7. Вологість 55 – 60%. Вентиляція залишається такою самою.

З сьомого дня в інкубаторі Best 500 необхідно включити режим провітрювання 4(чотири) раза на добу тривалістю 1 хвилина. Цей процес триває до чотирнадцятого дня.


З дев’ятого до одинадцятого дня температуру знижуємо на 0,1 градуса до 37,6. Вологість 55-60%. Вентиляція залишається такою самою. Так само в цей час проводиться овоскопування яєць для визначення їх стану та можливості подальшого продовження інкубації. Яйця, які не відповідають якості, вибраковуються і видаляються з інкубатора.


У цей час переводимо контроль температури повітря на контроль температури на яйці. Встановлюємо датчик на яйце та активуємо режим – Ovoscaner (температура налаштування овосканера 38,3).

З дванадцятого до сімнадцятого дня температуру знижуємо на 0,1 градуса до 37,5. Вологість знижуємо до 50%.
Вентиляція в цей час залишається – нижня засувка закрита, верхня відкрита наполовину.

З чотирнадцятого дня необхідно проводити охолодження яєць. Виконується це шляхом відповідного налаштування в меню налаштувань – 2 рази на добу по 10 хвилин.

Додатково з чотирнадцятого дня необхідно збільшити режим провітрювання до чотирьох разів на добу по 2-3 хвилини.
З вісімнадцятого до дев’ятнадцятого дня температуру знижуємо на 0,1 градуса до 37,4. Вологість 50%. Вентиляція залишається такою ж.

З двадцятого дня температуру зменшуємо на 0,1 градуса до 37,3. Вологість збільшуємо до 60-65%. Вентиляційні засувки відчиняємо повністю. Вимикаємо поворот яєць та встановлюємо лотки у горизонтальне положення.
З 21 дня температуру знижуємо на 0,1 градус до 37,2. Вологість 60-65%. При прокльові яєць 80% і більше вологість треба збільшити до 70-75%. Це важливо – збільшуємо вологість тільки при массовому наклеві !!!

За дотримання всіх вищевказаних вимог виведення курчат-бройлерів в інкубаторі Best 500 становить 85 – 95%.

Вдалих Вам виводів!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я