Розумні не мстять – всю роботу зробить карма.

«Слабкі люди мстять. Сильні вибачають. Розумні ігнорують» – Альберт Ейнштейн. У нашому житті нічого не відбувається просто так.

По-справжньому сильні особи чудово розуміють, що все повертається бумерангом. Не потрібно наповнювати себе негативом і тим більше перенаправляти його на будь-кого. Карма сама зробить всю роботу – рано чи пізно. Але чому такі люди готові терпіти, а не вдаватися до бажання помститися тут і зараз?

человек и карма

«Слабкі люди мстять. Сильні люди вибачають.
Розумні люди ігнорують», – Альберт Ейнштейн.

Не варто виношувати в собі витончений план помсти, тому що ви зробите гірше тільки собі. Зло повертається до того, хто його породжує. Саме тому є 5 причин, які можуть змусити вас переосмислити ставлення до помсти. Дозвольте кармі подбати про це.

Карма сама наздожене вашого кривдника. І це принесе значно більше задоволення, ніж помста.

Кожну людину оточує певна енергія. Отже, чим більше негативу ви привносите у своє життя, тим більша ймовірність, що це знову повториться. Але погляньмо на це з іншого боку. Якщо вам під силу проігнорувати біль, то кривдник застрягне у своїй агресії. Карма змусить його страждати ще більше без будь-якого втручання.

Як би ви не витончувалися у своїй помсті, виношуючи підступний план, карма прямолінійніша і точніша. Їй не треба ховатися і чекати. Вона повернеться до кривдника з повною силою, змушуючи його страждати ще більше.

І звичайно ж, це принесе вам більше задоволення. Мало того, що вам не довелося опускатися до підступності, то ще й кривдник сам змусив долю покарати його. Це звучить трохи дивно, але це дійсно працює. Розумні люди не бруднять руки, тим більше заради помсти.

Більше того, навіть здійснивши свою помсту, ви відчуватимете провину за те, що сталося. Адже ви не знаєте наскільки сильно постраждає ваш кривдник від неї. Інша річ, коли це відбувається без вашої участі. Що може бути приємнішим, коли сам всесвіт карає людину за її погані вчинки?

карма бумеранг біополе

Не потрібно бруднити руки. Карма зробить усю брудну роботу за вас.

Помста — це останнє, заради чого варто було б забруднити руки. Так, бувають ситуації, коли все це можна провернути цілком законно, і в цьому немає нічого поганого. Але ми говоримо про інші ситуації.

Пам’ятайте, що кожна дія має наслідки. І за них доведеться платити. З іншого боку, карма не вимагатиме від вас будь-якої плати. І тим більше, їй не потрібна ваша участь. Цей факт полегшує душу. Ви залишитеся чистими і невинними перед вашим кривдником.

Помста дуже рідко буває чистою. Зате вона часто змушує людей нести тягар почуття провини. Це та ноша, яка вам точно не потрібна. Карма дозволяє уникнути цього гнітючого почуття.

Розумні люди не дозволяють помсти керувати їх подальшими вчинками. Тому що все те, над чим вони так довго працювали, може миттєво випаруватися. А все через якусь незначну помсту. Знайдіть у собі сили йти далі. І повірте, не встигнете озирнутися, як карма зробить усю брудну роботу за вас!

Війну не виграти поодинці.

Припустимо, ваша помста набула сенсу і чіткого плану. А що, якщо ваш кривдник куди сильніший за вас у всьому: у фінансовому плані, у зв’язках чи навіть просто фізично? Якщо ви володієте хоча б краплею мудрості, то ви зрозумієте, що при всьому бажанні не завжди обставини працюють за нас. Далеко не кожну війну можна виграти поодинці.

Мудрі люди не дозволять собі відкусити шматок більше, ніж зможуть прожувати.
Але що тоді робити з планом помсти? Вибір завжди є. Або ви продовжуєте виношувати його і все більше поглинатися ненавистю і злом, або відпускаєте ситуацію і дозволяєте вирішувати долі самостійно.

Звичайно, щоб утримати гнів, спрямований на заслуговує на покарання людини, потрібно володіти силою волі і величезним терпінням. Але витрачені зусилля цього цього варті.

Помста ще нікого не доводила до добра. І не намагайтеся довести протилежне на власному прикладі.

Люди, які творять зло навколо себе і перенаправляють його на інших, рано чи пізно отримають по заслугах. Це замкнене коло, з якого їм не вибратися. У вас є вибір.
Тому йдіть уперед і не озирайтесь на минуле. Приділіть увагу свого життя, ніж помсти кривднику.

Ціна за помсту дуже висока.

Якщо спрага помсти пересилила, то готуйтеся до наслідків. Неважливо що саме ви зробили, будь-яку шкоду ви завдали — ціна за скоєне зло завжди буде високою.

Здійснивши свою помсту, ви стаєте на місце кривдника. Ви можете приховувати свій вчинок, намагатися згладити провину перед іншими або виправдовувати себе. Але ви не сховаєтеся від Всесвіту, який спостерігає за кожним вашим кроком. Карма все одно наздожене вас у найнесподіваніший момент.

Якщо ніхто не знає про вашу помсту, про неї ви знаєте. Будьте готові до того, що почуття провини буде переслідувати вас дуже довго. Воно буде супроводжуватися болем куди більшим, ніж там, який завдав ваш кривдник у минулому.

Навіщо ж обмежувати себе подібним циклом, у якому присутні лише біль і зло? Розумні люди не йдуть щодо своїх емоцій. Вони будуть робити все можливе, щоб розірвати цей цикл та уникнути накопичення негативної карми.

Зрозумійте, що відчуття помсти, що відбулася, може принести задоволення. Але лише на короткий термін. Наслідки ж будуть довгими та болісними. Хіба це того варте?

Помста виключає щастя, на яке ви заслуговуєте.

Відомий музикант Едді Веддер говорив, що найкраща помста — це жити далі і досягати поставленої мети. Навіть Френк Сінатра вважав, що немає кращої помсти, ніж досягнення величезного успіху.

Як бачите, багато відомих особистостей дотримувалися цих простих правил. І вони мають рацію. Найкращий спосіб для помсти — це рухатися далі, досягати успіху і не звертати уваги на кривдників. На відміну від них, у вас є шанс дихати на повні груди і втілювати свої мрії.

Якщо ж скріплятимете зубами виношувати план помсти, то цей факт дуже порадує ваших кривдників. Вони знатимуть, що ви розлютилися і страждаєте саме так, як вони того хотіли.

Спостереження за вашим болем – подарунок для кривдника. Тому не дозволяйте гніву засліплювати вас. Не допускайте помилки, яка поставить хрест на вашому щастя.

Продовжуйте старанно працювати, щоб досягти бажаного. Ставте собі нові цілі. І тоді всі ваші кривдники залишатимуться здивовані і ще більше наповнюватимуться злістю. Це і є правильна помста, яку ви можете зробити.

карма бумеранг

За матеріалами-http://www.cluber.com.ua/

Будьте розумними!