Таємний код Біблії. Що нас чекає…

Що хотіли повідомити древні мудреці, невідомі автори священних книг?

Біблія пророцтва

Нещодавно з’явилося нове дослідження з цієї теми. Ізраїльський картограф Борис Гольдінов вважає, що слів мудрецям — чи Великому Розуму, що стоїть за біблійними текстами, було недостатньо, і вони надіслали нам через час ще й зображення.
Предметом ретельного комп’ютерного аналізу Гольдінова стало єрусалимське видання Тори на івриті 1975 року, у якому дослідник виявив двадцять п’ять креслень.

Кожен із них викреслено з особливою ретельністю, з урахуванням співвідношення розмірів букв і сторінок, розташування абзаців. Кожна буква в книзі стоїть на своєму місці, щоб надіслати інформацію до нас у майбутнє.

Гольдінов відновлював біблійні креслення за словами. Наприклад, на одній сторінці є кілька слів з коренем hanit – спис. Якщо з’єднати їх, виходить зображення самого списа. Багато малюнків виявляються тривимірними. У розшифровці був задіяний комп’ютер без його допомоги відновити таємну графіку було б неможливо.

Що ще зображено в Торі між рядками? Розгляньте малюнки. Стріла, меч, скрижаль (кам’яна плита, на якій писалися заповіді), цегла, стіл, намет, будинок, башта, сережка, глечик, чаша, колесо, колісниця, прапор, пояс, Менора – національний єврейський світильник-семисвічник, стіл та інші предмети. Але не лише предмети, а ще й живі істоти – рослини та тварини.

Автор вважає такі збіги далеко не випадковими. Він вважає, що невідомий автор Тори намагався у такий спосіб навчити її читачів якомусь секретному коду.
У зчитуванні “таємної мови” Тори брав участь інший вчений Віктор Гуськов. Він довів, що геометричний алгоритм Тори було виникнути випадково.

Гольдінов стверджує: “Ми стоїмо на порозі незвичайних подій та відкриттів. А те, як швидко вони почнуть відбуватися і ставати надбанням гласності, залежить від суспільства, в якому ми живемо, у тому числі й від нас із вами”.

Довідка.

Пророцтва Біблії

Тора – це традиційна давньоєврейська назва П’ятикнижжя, перших п’яти книг Біблії (Буття, Вихід, Левіт, Числа та Повторення Закону). Ці книги, написані на івриті, є Старим Завітом, який розповідає про події від створення світу до смерті Мойсея. У давнину з- за великого обсягу Тору записували на п’яти пергаментних сувої. За оцінками вчених, книзі щонайменше 2000 років.

Стародавній розум попереджає.

Все йде за планом – до Апокаліпсису.

Дослідження Гольдінова – далеко не перша спроба розглянути приховане в Біблії таємне послання.

Великий англійський фізик Ісаак Ньютон відкрив закон всесвітнього тяжіння та заклав основи сучасної механіки та астрономії. І він вірив, що Біблія — це криптограма, складена Богом, а її розгадка дасть відповіді на питання майбутнього. Півстоліття свого життя Ньютон витратив саме на розшифрування Старого Завіту та обчислення дати Апокаліпсису.

У рукописі Ньютона з 4500 сторінок, яку кілька років тому знайшли в бібліотеці Єрусалима, кінець світу “намічено” на 2060 рік. Перед цим людство чекають на руйнівні війни та глобальні епідемії. Також Ньютон прочитав у Біблії, що 2060-го на Землю спуститься месія, який поодинці керуватиме світом протягом тисячоліття.

У 1997- м вийшла книга Майкла Дросніна “Біблійний код”, заснована на розшифровках математика Еліяху Ріпса (ізраїльтянина і, подібно до Гольдінова, вихідця з СРСР). Метод розшифровки, грубо кажучи, полягав у тому, щоб складати літери Писання у певній числовій послідовності за допомогою комп’ютера.

Найбільшим досягненням Ріпса було прочитане ним у Біблії і вбивство прем’єр-міністра Ізраїлю Іцхака Рабіна, яке здійснилося в реальності. (Однак критики зазначали, що в політичній обстановці на той час сумну долю Рабіна можна було передбачити і без залучення Святого Письма.)

Крім вбивства прем’єра, у Біблії, на думку розшифровників, записано багато подій новітньої історії: війни, Голокост, Хіросіма, висадка на Місяць; містяться імена всіх великих політичних постатей та вчених та безліч інформації про сучасні реалії.

Виглядання “малюнок” у тексті Завіту теж трапилося не вперше. У 1997-му дослідник Дін Кумбс заявив, що слова та пропозиції, взяті у певній послідовності, утворюють піктограми.

Доктор технічних наук із Києва Олександр Лазарєв на початку 2000-х видав свою книгу “Розшифрована Біблія, або Реквієм цивілізації”. Він прочитав приховані смисли в Біблії за допомогою інших заплутаних текстів – “Пророцтв” Нострадамуса.

У результаті Лазарєва вийшли Третя світова війна, призначена на 2003-2030-ті, початок розколу материків – на 2054-2055 і світова геофізична катастрофа 2066-2085 років. Не дай боже, бог і справді все це напланував.

Проти.

Пророцтва Біблії

Противники теорії Ріпса та її послідовників кажуть: приховані послання за аналогічного пошуку можна знайти у тексті. Австралійський математик Брендан Маккей, застосувавши той самий спосіб, що і Ріпс, прочитав передбачення про різні події, наприклад, про вбивство Мартіна Лютера Кінга і того ж Іцхака Рабіна, у романі Германа Мелвілла “Мобі Дік, або Білий кит”. А одна тележурналістка під керівництвом Маккея знайшла пророцтво про терористичні атаки 11 вересня у текстах білого репера Ваніла Айса.

Найзагадковіші книги світу.

Біблія, а особливо її остання частина, Одкровення Іоанна Богослова, в якому викладено передбачення про народження Антихриста на Землі, друге пришестя Христа, наприкінці світу та Страшному суді.

Манускрипт Войнича. Цей таємничий середньовічний рукопис, знайдений у стародавній бібліотеці єзуїтів, написаний невідомою мовою і проілюстрований зображеннями дивних рослин, людей та зірок. Манускрипт досі не розшифрований.

І-Цзін, “Книга змін”, – давньокитайська писемна пам’ятка VIII-VII ст. до н
.е. “Книга змін” містить 64 графічні фігури, або гексаграми, з тлумаченнями та є головною книгою конфуціанства. І-Цзін з давніх часів використовувалася при гаданні.

“Центурії” Мішеля Нострадамуса. Близько тисячі чотиривіршів (катронів) об’єднані в глави (центурії) і несуть у собі пророцтва про долі світу.
В одному з катренів Нострадамус нібито передбачив свою смерть.