РІПКА (роздуми-розслідування). Дивна казка. З самого початку обмаль подробиць. Де це все сталося? Коли? І головне — чому ріпка виросла «велика-привелика»?

Тут три варіанти: або дідка був геніальним агрономом, якому сучасні неучі в підмітки не годяться, або спрацювали якісь секретні добрива, від яких потім прищі по всьому організму, або радіація і мутація. І добре, що ріпка виросла, а не триголовий крокодил!

Я особисто схиляюся до другого варіанта. Самі поміркуйте — якщо дідка — геній, то міг би передбачити розвиток подій, підігнати відповідну техніку, пресу сповістити, патент на відкриття оформити.

Радіація? Вона, звісно, пояснює, чому зненацька виросло. Але навіщо він потім бабку під випромінювання поставив внучку, Жучку та інших?

Тому, швидше за все, добрива. Привезли якісь перекупники – дорого взяли і багато обіцяли. Пощастило – як обіцяли, так і виросло.

А те, що потім алергією півроку всією сім’єю не могли позбутися, так це вже зовсім інша казка…

А ось казочка про великого воїна Ілію:

Тридцять і три роки лежав Ілія на теплій печі, аж ось принесли квитанцію за тепло за весь цей час. Він взяв важкий меч і пішов туди, куди треба.

тепло вашої оселі

Ось так. На добраніч!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я